Koszty i termin wysyłki

1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

2. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie sprzedającego.

3. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym przy zakupie każdego towaru na stronach serwisu. Jest to orientacyjny czas dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki za pobraniem”. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze).

4. Klient jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu. Klient może się zapoznać z cennikiem w każdej chwili klikając w link "Wysyłka"

5, Cennik i czas dostawy:

Kurier DHL:  16 zł. (czas dostawy 24h)

Kurier DHL za pobraniem: 24 zł. (czas dostawy 24h)

Kurier UPS: 18 zł. (czas dostawy 24h)

Kurier Pocztex: 18 zł. (czas dostawy 24h)

Kurier Pocztex za pobraniem: 22 zł. (czas dostawy 24h)

Poczta Polska: 13 zł. (czas dostawy 2-5 dni roboczych)

Poczta Polska (przesyłka pobraniowa) : 18 zł. (czas dostawy 2-5 dni roboczych)